Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–21:00

Сб - Нд: 9:00–18:00

0
Мій кошик

Смарт-годинник Garmin Tactix 7 – Pro Edition Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band 010-02704-11

Артикул: 18311

Мультиспортивний годинник Tactix 7 Pro пропонує підзарядку від сонця завдяки високоміцному склу Power Sapphire™ solar, яке водночас забезпечує надійний захист екрану. Годинник дає змогу здійснювати управління з традиційними кнопками та сенсорним екраном, має тактичні функції, вбудовану картографію, внутрішню пам'ять для зберігання музики, розширені тренувальні функції та багато інших можливостей.

  • Завдяки підзарядці від сонця, ваш годинник працюватиме так довго, як ви цього потребуєте.
  • Пристрій не обмежений часом роботи від батареї. Отримайте до 37 днів роботи в режимі смартгодинника.
  • Міцний преміумдизайн відповідає військовим стандартам США MIL-STD-810.
  • Вночі та увечері вбудований світлодіодний ліхтарик дозволить не зупиняти рух.
  • Залишайтесь непомітними завдяки спеціалізованим функціям, на кшталт режиму нічного бачення.
  • Здійснюйте навігацію по всьому світу з багатосмуговою навігаційною системою multi-GNSS та аутдор датчиками.
  • При сполученні з сумісним смартфоном користуйтесь смартфункціями, серед яких безконтактні платежі, програвання музики з годинника та смартнотифікації.

Батарея з сонячною підзарядкою

Отримайте до 37 днів роботи батареї в режимі смартгодинника з активною функцією заряджання від сонця та до 122 годин в режимі GPS з підзарядкою від сонця.

Високоякісна конструкція

Годинник відповідає військовим стандартам США MIL-STD-810 і має міцний та ергономічний дизайн з великим екраном 1.4 дюйми.

Управління з сенсорним екраном та кнопками

Традиційне управління за допомогою кнопок, яким легко користуватись у будь-якому середовищі, поєднується з високочутливим сенсорним екраном для швидкого доступу до налаштувань та функцій.

Вбудований зелений або білий світлодіодний ліхтарик

Щоб допомогти вам орієнтуватися в умовах слабкого освітлення, вбудований multi-LED ліхтарик забезпечує швидкий доступ до яскравого, постійного променя освітлення зеленим або білим кольором.

Режим нічного бачення

З легкістю переключайтесь між денним режимом та режимом нічного бачення. Екран підтримує перегляд даних в окулярах нічного бачення.

Прихований режим Stealth

У цьому режимі зберігаються усі функції годинника, але припиняється збереження і передача місця розташування GPS, а також відключається бездротове підключення та зв’язок.

Режим Jumpmaster

Режим Jumpmaster допомагає розрахувати точку скидання на великій висоті відповідно до інструкцій з навігацією до цілі після стрибку.

Аварійна кнопка Kill Switch

Якщо виникає проблема з безпекою, скористайтесь аварійною кнопкою, яка видалить всю пам'ять користувача на пристрої.

Формат подвійного позиціювання

З легкістю синхронізуйте своє місцеположення з іншими та майте безпрецедентну ситуаційну обізнаність, переглядаючи дані одночасно у двох системах координат — UTM та MGRS.

Проєкція маршрутних точок

Встановіть і збережіть віддалені географічні позиції, які будуть використовуватись пізніше для навігації.

Навігація Direct-To

Здійснюйте навігацію напряму до місця призначення або до певної маршрутної точки за допомогою всесвітньої аеронавігаційної бази даних. Або активуйте маршрут до найближчого аеропорту за допомогою функції Nearest.

Метеорологічні звіти

Отримайте доступ до метеорологічної іноформації у годиннику включно з високочіткими зображеннями радара NEXRAD, метеорологічними звітами METAR (регулярне авіаційне зведення погоди), даними TAF (прогнози погоди по аеродромах) та переглядайте параметри вітру, видимість, барометричний тиск й інші дані.

Вбудовані спортивні додатки

Використовуйте попередньо завантажені профілі активності для бігу, їзди на велосипеді, походів, катання на човнах, катання на лижах, гри в гольф, серфінгу, скелелазіння в закритих приміщеннях тощо.

Високоінтенсивні тренування HIIT

Цей профіль активності з різними таймерами відстежує високоінтенсивні інтервальні тренування, включаючи AMRAP, EMOM, Tabata й тренування користувача. Задавайте кількість раундів, інтервали навантаження/відпочинку тощо.

Щоденні рекомендовані тренування

Годинник щодня видає бігові та велосипедні рекомендовані тренування, засновані на поточному тренувальному навантаженні та статусі тренування, а також враховує ваш рівень фізичної підготовки.

Візуальний прогноз часу перегонів (Visual Race Predictor)

На основі історії ваших бігових тренувань та загального рівня фізичної підготовки ця функція пропонує розрахунковий темп для обраної дистанції. Дані тенденцій показують, який вплив мають ваші тренування з часом.

Попереду (UP AHEAD)

Отримуйте швидкий і зручний доступ до інформації про обрані контрольні точки POI попереду. Переглядайте показники продуктивності, проміжні відрізки та відстань/висоту, а також короткий огляд ключових точок маршруту попереду.

Технологія PacePro™

Перша у своєму роді функція PacePro допомагає підтримувати правильний темп з урахуванням ухилу місцевості під час бігу.

Спортивні показники

Переглядайте розширені спортивні дані, включаючи бігову динаміку, значення VO2 max, яке коригується відповідно до спеки та умов високогір’я і трейлового бігу, рекомендації по відновленню тощо.

Витривалість «Stamina» в реальному часі

Використовуйте ці дані, щоб відстежувати та керувати своїм навантаженням, а також допомагати уникнути перенавантаження на початку бігу або їзди на велосипеді.

Рекомендації по відновленню

Після кожного тренування час відновлення дає вам знати, коли ви будете готові до наступного важкого тренування. Враховується навіть інтенсивність тренувань і такі фактори, як стрес, щоденна активність і сон.

MTB динаміка

Відстежуйте деталі кожної поїздки за допомогою спеціальних метрик для гірських велосипедів, а також показників Grit™ і Flow™, які оцінюють складність траси та плавність спуску. Таким чином, ви отримуєте кількісні значення, з якими можна порівнювати свої майбутні результати.

Функція ClimbPro

Використовуйте вбудовану програму-планувальник підйомів ClimbPro для перегляду актуальної інформації про поточний і майбутній підйоми з даними ухилу, відстані та висоти, а також інформацію про спуски та рівнини.

Функції для серфінгу

Приготуйтесь зловити хвилю. При сполученні годинника tactix 7 з додатком Surfline Sessions™ на сумісному смартфоні ви можете створювати відео кожної хвилі за допомогою камери Surfline®. Потім ви зможете переглянути відзнятий матеріал і оцінити результати з підпискою Surfline Sessions.

Беккантрі (позатрасове катання на лижах та сноуборді)

Отримайте ще більше корисної інформації під час катання на лижах та сноуборді. Попередньо завантажений профіль Беккантрі дозволяє годиннику ідентифікувати сходження та спуски. Він автоматично відображає показники, характерні для цих фаз катання.

Динаміка бігу на лижах

При сполученні з нагрудним пульсометром HRM-Pro™ (продається окремо) показник потужності їзди на лижах допомагає виміряти фактичне навантаження під час тренувань з лижного кросу.

Багатосмуговий приймач супутникових систем (GNSS)

Отримайте доступ до кількох глобальних навігаційних супутникових систем (GPS, GLONASS і Galileo) для навігації у найскладніших умовах. У вашому розпорядженні декілька частот, що надсилаються навігаційними супутниками, для покращення точності визначення місцеположення в місцях, де сигнали GNSS відбиваються, слабкі або зазвичай не проникають.

Датчики ABC

Годинник пропонує комплект датчиків ABC для навігації, включаючи альтиметр для вимірювання висоти, барометр для спостереження за погодою та тривісний електронний компас.

Карти полів для гольфу

Отримайте доступ до повноколірних карт CourseView для більш ніж 42 000 полів для гольфу по всьому світу. Крім того, пропонуються функції «button targeting» (прицілювання за допомогою кнопки) і розрахунок відстані «PlaysLike Distance».

Гірськолижні карти SkiView™

Підкорюйте спуски за допомогою гірськолижних карт SkiView, переглядайте назви та рівні складності трас для більш ніж 2000 гірськолижних курортів по всьому світу.

Мультиконтинентальні топографічні карти

Годинник tactix® 7 – Pro Edition має попередньо завантажені карти TopoActive вашого регіону та дозволяє завантажувати додаткові карти з усього світу. Використовуйте вбудований Wi-Fi®, щоб легко завантажувати та оновлювати карти та програмне забезпечення без використання комп’ютера.

Зображення кордонів громадських земель

Додаткове відображення кордонів загальнодоступних земель на топографічних картах допомагає вам не заблукати випадково там, де ви не маєте бути.

Розумне використання заряду

Дана функція показує, яким чином різні налаштування і датчики впливають на період роботи батареї годинника, дозволяючи вам вносити зміни для збільшення періоду роботи на ходу.

Пульсометр на зап’ясті

Оптичний пульсометр визначає інтенсивність ваших фізичних занять, а також варіабельність частоти пульсу для розрахунку балів рівня стресу. Крім того, пульсометр працює під водою без нагрудного датчика.

Пульсоксиметр Pulse Ox

Датчик Pulse Ox  направляє промінь світла на ваше зап'ястя, щоб визначити, наскільки добре ваш організм засвоює кисень. Пульсоксиметр використовується для оцінки акліматизації до умов високогір'я і спостереження за сном.

Оцінка сну та розширений моніторинг сну

Отримайте повний аналіз фаз легкого, глибокого та швидкого сну. Переглядайте всі ці дані на спеціальному віджеті включно з оцінкою сну та аналітикою.

Моніторинг енергії Body Battery

Оптимізуйте енергетичні ресурси у вашому організмі, використовуючи дані варіабельності серцевого ритму, стресу, сну та інші. Дана функція допомагає вам краще розуміти, коли ваш організм готовий до активності, а коли краще відпочити.

Стеження за диханням

Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, уві сні, під час дихальних вправ та занять йогою.

Функція Health Snapshot™

Запишіть 2-хвилинну сесію, щоб отримати основні статистичні дані, включно з частотою пульсу, варіабельністю частоти пульсу, пульсоксиметрією, диханням та стресом. Потім створіть звіт з цими даними, щоб мати можливість передати інформацію через програму Garmin Connect™ на сумісному смартфоні.

Відстеження водного балансу

Записуйте кількість рідини, випитої протягом дня. Також, ви можете встановити автоматичну мету по водному балансу, яка буде коригуватись в залежності від кількості поту, що виділяється під час занять.

Повідомлення від смартфона

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екрані годинника при поєднанні з сумісним пристроєм.

Музичні додатки

Завантажуйте у пам'ять годинника до 2000 пісень або отримайте доступ до музичних сервісів, серед яких Spotify, Deezer та Amazon Music. Щоб слухати музику без телефону використовуйте бездротові навушники.

Безконтактні платежі Garmin Pay™

Система безконтактних платежів Garmin Pay разом з банками дозволяє швидко та зручно оплачувати покупки та проїзд у деяких системах транспорту.

Функції безпеки та стеження

Якщо вам потрібна допомога, можна легко надіслати повідомлення з поточними координатами заздалегідь обраним контактам вручну або — під час деяких занять на свіжому повітрі — автоматично за допомогою функції виявлення аварій (incident detecton).

Магазин Connect IQ

Завантажуйте циферблати, поля даних, додатки та віджети з магазину Connect IQ Store на сумісний смартфон, а потім синхронізуйте з годинником.

 

Оцініть товар
Надіслати
Колір:
51 960 грн
В наявності
Зайдіть, щоб
відобразити знижку
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань

-  Комісію післяплати оплачує покупець;

-  Доставка 1-2 дні, оплата при отриманні;

-  Замовлення до 12.00 будуть відправлені в цей же день 

-  При отриманні "Нова пошта", "Кур'єром по Киеву";

-  Онлайн оплата Приват24. Монобанк. 

 

-  Гарантія якості;

-  Повернення протягом 14 календарних днів;

Характеристики
Назва Смарт-годинник Garmin Tactix 7 – Pro Edition Solar Powered Tactical GPS Watch with Nylon Band 010-02704-11
Розмір: 5.1 x 5.1 x 1.49 см; об'єм зап'ятся з силіконовим ремінцем: 12.7-21.0 см; зі шкіряним ремінцем: 13.5-21.3 см; з тканинним ремінцем: 13.5-21.3 см; з металевим ремінцем: 13.5-22.5 см
Розмір екрану ДxВ(см.): діаметр 1.4" (3.56 см)
Вага: 89 г (корпус: 61 г)
Захист: вологозахист: 10 ATM (до 100 метрів)
Акумулятор: до 28 днів у режимі смарт-годинника/до 37 днів з підзарядкою від сонця; до 90 днів у режиму економії заряду/до 1+ року з підзарядкою від сонця; до 89 годин у режимі GPS/до 122 годин з підзарядкою від сонця; до 63 годин в режимі усі супутникові системи/до 77 годин з підзарядкою від сонця; до 16 годин в режиму усі супутникові системи + музика; до 213 годин в режимі максимальної економії заряду з GPS/до 578 годин з підзарядкою від сонця; до 62 днів в режимі експедиція з GPS/до 139 днів з підзарядкою від сонця
Тип покриття дисплея: Сапфірове
Тип дисплея: трансфлективний MIP
Пам'ять: 32 ГБ
Сенсорний екран: Ні
GPS: Так
ГЛОНАСС: Так
Wi-Fi: Так
NFC Так
Bluetooth: Так
Технологія ANT Plus: Так
Роздільна здатність: 280 x 280 пікселів
Зв'язок: Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Додаткова інформація та комплектація: Годинник tactix 7 – Pro Edition з чорним тактичним нейлоновим ремінцем
Змінний чорний силіконовий ремінець
Кабель зарядки / передачі даних
Інструкція
Пульсометр: Вбудований
Компас: Так
Акселерометр: Так
Барометричний альтиметр: Так
Пульсоксиметр Pulse Ox: Так
Сповіщення зі смартфона: Так
Управління музикою: Так
Пошук телефону: Так
Панель активності: Так
Автоматична мета: Так
Контроль сну: Так
Спалені калорії: Так
Автопауза: Так
Консультація з відновлення (VO2): Так
Мультиспортивний режим: Так
Підрахунок кроків: Так
Відстеження рівня стресу: Так
Вгору